Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29  lub  605 313 543

Produkt dostępny
Nowość
Ocena:
0 % of 100

Od Słowa do Życia nr 2, luty 2022

Liturgia dnia z rozważaniami
Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
8,00 zł

pamiętaj o rabacie 25%!
na wszytskie publikacje związane z Adwentem.

Dodaj do listy życzeń

Nasze hity sprzedażowe

Nowość
Ona zraniona
Brak w magazynie
29,95 zł
Image test
29,95 zł
Ewangelia 2022 - mały format, oprawa broszurowa
12,00 zł
Pismo Św. ST i NT (standard format, twarda oprawa)
99,00 zł
Lutowy numer miesięcznika Od Słowa do Życia zawiera pełne teksty liturgiczne na kolejne tygodnie okresu zwykłego, którego pierwsza część w tym roku kalendarzowym jest wyjątkowo długa, bo obejmuje aż osiem niedziel w ciągu roku. Dlatego też w dziale „Rok liturgiczny” omówione zostały treści czytań od piątej do ósmej niedzieli zwykłej w cyklu C. Natomiast w kolejnym artykule wstępnym, zawartym w dziale „Katecheza liturgiczna”, rozpoczynamy omawianie piątego rozdziału Ogólnego wprowadzenia do Mszału rzymskiego, z którego zdobędziemy wiedzę o wystroju Kościoła, a dokładniej o roli i wyglądzie ołtarza.

Nie zapominajmy, że w lutym przypadają również święta liturgiczne: Ofiarowanie Pańskie (2 lutego), które jest jednocześnie Dniem Życia Konsekrowanego, Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy (14 lutego) i Katedry Świętego Piotra (22 lutego). Aby zrozumieć ich znaczenie i zapoznać się z ich treścią, warto zajrzeć do naszego miesięcznika nie tylko po to, by sięgnąć do tekstów liturgicznych, ale także aby przeczytać towarzyszące tekstom wprowadzenia, komentarze i pytania do refleksji. Są one nieodłączną częścią każdego wydania i ufamy, że stanowią wartościową pomoc w rozważaniu słowa Bożego i w odniesieniu go do własnego życia.

W „Obrzędach Mszy św.” natomiast znajduje się szeroki wybór prefacji na okres zwykły, wspomnienia świętych, pasterzy, męczenników, zakonników, a także trzy podstawowe modlitwy eucharystyczne oraz Druga modlitwa eucharystyczna o tajemnicy pojednania. A wszystko to po to, by ułatwić czynne, świadome i pełne uczestnictwo w Eucharystii lub też – jeśli nie jest ono możliwe – dać do ręki teksty mogące ubogacić naszą codzienną modlitwę i uczynić ją jeszcze bardziej głęboką i osobistą.
Więcej informacji
Etykieta promocyjna Nie
Nowy Tak
Zapowiedzi Nie
Nazwa Towaru Od Słowa do Życia nr 2, luty 2022
Typ Produktu Czasopismo
Oprawa produktu broszurowa
Liczba Stron 168
Wymiary 14,40 x 10,50
mat-idx 1390022202
Nazwa Wydawnictwa Edycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Search engine powered by ElasticSuite