Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny

Pismo Św. ST i NT - kolor bordowy

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
170,00 zł
Dodaj do listy życzeń

Najnowszy przekład

Pismo Święte z komentarzem opracowane przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła stworzono tak, aby jak najlepiej oddać po polsku sens oryginalnego tekstu biblijnego. Zostało zredagowane z maksymalną wiernością oryginalnemu tekstowi, z uwzględnieniem współczesnych badań nad Pismem Świętym.

Wygodne pomoce

Nowy przekład Pisma Świętego zawiera liczne komentarze, przypisy, wprowadzenia do poszczególnych ksiąg, teksty paralelne, tablice chronologiczne, mapy, a także słownik terminów biblijnych. Te pomoce pomogą Ci zrozumieć tekst biblijny, a także dostrzec główne myśli i przesłanie w nim zawarte.

Łatwa interpretacja

Twórcy nowego przekładu Pisma Świętego zadbali o to, aby tekst był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego. W przypisach i komentarzach nie znajdziesz specjalistycznego języka teologicznego - wszystko po to, aby tekst był jak najbardziej przystępny dla czytelnika.

Przejrzysty układ graficzny

Układ graficzny Pisma Świętego jest nowoczesny i przejrzysty, abyś mógł sprawniej i wygodniej z niego korzystać. Przypisy oraz odnośniki do innych miejsc w Biblii umieszczono na marginesach stron. Abyś szybko znalazł wybrane miejsce w Piśmie świętym, w dolnych rogach stron zamieszczono skrócone nazwy ksiąg wraz z zakresami tekstu biblijnego.

12 lat pracy specjalistów

Opracowanie nowego tłumaczenia z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego trwało 12 lat. W projekcie wzięło udział ok. 90 osób - biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców i innych. Nowe tłumaczenie wzbogaca różnorodność dostępnych przykładów, co pozwala zrozumieć Pismo Święte z różnych perspektyw.

Elegancka, bordowa oprawa

Aby spotkanie z Pismem Świętym było zawsze wyjątkowym wydarzeniem, to wydanie wykończono elegancką, twardą oprawą w bordowym kolorze, ze stylowymi wytłoczeniami. To doskonały wybór do domowego użytkowania dla całej rodziny, a także świetny pomysł na prezent. Wymiary 16 cm x 22 cm oraz czcionka 10,5 pkt sprawiają, że Pismo jest wygodne w użytkowaniu i przejrzyste.

Bordowa oprawa pięknie się prezentuje, jednak jeśli chcesz dodatkowo ochronić Pismo Święte przed uszkodzeniami, wybierz do niego oprawę do Pisma Świętego. W naszej ofercie znajdziesz wiele opraw w różnych wzorach i kolorach, co pozwoli znaleźć egzemplarz idealnie dobrany do swoich upodobań.

Więcej informacji
Nazwa TowaruPismo Św. ST i NT - kolor bordowy
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktutwarda
Liczba Stron2784
Wymiary16,00 x 22,00
Numer ISBN978-83-7424-196-0
Numer EAN135907564028660
mat-idx1320200207
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe