Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny

Nowy Testament (duży format, twarda oprawa)

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
59,95 zł
Dodaj do listy życzeń

Najnowsze tłumaczenie

Tekst Nowego Testamentu pochodzi z tłumaczenia Pisma Świętego opracowanego przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. To najnowsze opracowanie z oryginalnych języków, które wyróżnia wierność oryginalnemu tekstowi, przystępny i zrozumiały język, a także obecność wartościowych i pomocnych komentarzy.

Bogate pomoce

Nowy przekład Pisma Świętego zawiera liczne komentarze, przypisy, wprowadzenia do poszczególnych ksiąg, odnośniki do innych miejsc w Biblii, tablice chronologiczne, mapy, a także słownik terminów biblijnych. Te pomoce pomogą Ci zrozumieć tekst biblijny, a także dostrzec główne myśli i przesłanie w nim zawarte.

Łatwa interpretacja

Tekst Nowego Testamentu przetłumaczono w taki sposób, aby był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego, a równocześnie łatwy do zrozumienia dla czytelnika.

Nowoczesny układ graficzny

Układ graficzny zastosowany w tym wydaniu Nowego Testamentu jest przejrzysty i czytelny, co pozwala na sprawne i łatwe korzystanie z księgi. Dla jeszcze większej wygody w dolnych rogach stron umieszczono skrócone nazwy Ksiąg wraz z zakresami tekstu biblijnego, ułatwiające szukanie wybranego fragmentu.

Wygodne, duże wydanie w twardej oprawie

To wydanie Nowego Testamentu w twardej oprawie o wymiarach 16 cm x 22 cm doskonale sprawdzi się podczas domowego użytkowania. Na froncie umieszczono symbol gołębicy. Duży format pozwala na użycie czytelnej i przejrzystej czcionki.

Więcej informacji
Etykieta promocyjnaNie
NowyNie
ZapowiedziNie
Nazwa TowaruNowy Testament (duży format, twarda oprawa)
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktutwarda
Liczba Stron672
Wymiary16,00 x 22,00
Numer ISBN978-83-7424-646-0
Numer EAN139788374246460
mat-idx1320200020
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe