Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny
Promocja

Biblia Jubileuszowa - skóra lux

Limitowana, egzemplarz numer 171

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5000 zł

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
Cena promocyjna 3 000,00 zł Normalna cena 5 000,00 zł
Dodaj do listy życzeń

Limitowane wydanie

To wydanie Biblii Jubileuszowej spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających czytelników. To ograniczony nakład ręcznie numerowanych egzemplarzy. Autentyczność numeru Biblii Jubileuszowej potwierdza wydawany certyfikat.

Połączenie współczesnego przekładu z piękną ornamentyką

Biblia Jubileuszowa łączy w sobie współczesny przekład Pisma Świętego z piękną ornamentyką XV-wiecznego manuskryptu. Tekst uzupełniono miniaturami z Biblii gnieźnieńskiej z 1414 roku.

Zachwycająca oprawa graficzna

To wydanie Biblii zawiera 1316 stron drukowanych w pełnym kolorze. Wyróżniają je misterne zdobienia miniaturami, akantami i licznymi ilustracjami. Dwie karty, otwierające Stary i Nowy Testament, ozdobiono złotym wyciskiem. Całości dopełniają dwie jedwabne tasiemki do zaznaczania wybranych fragmentów oraz złocone brzegi kartek.

Oprawa z naturalnej skóry

Biblię Jubileuszową oprawiono w wysokiej jakości brązową skórę naturalną ze złotym wyciskiem.

Wyjątkowe etui

Dla ochrony Biblii Jubileuszowej przed zabrudzeniem, zakurzeniem i uszkodzeniami, dołączono do niej luksusowe etui wykonane z alcantary, z wnętrzem wyłożonym welurem. Etui zawiera podwójną tasiemkę do łatwego wyjmowania księgi.

Księga, która posłuży wielu pokoleniom

Biblia Jubileuszowa to piękna księga, która ucieszy nie tylko bibliofilów, ale też całe rodziny. Może stać się towarzyszem rodzinnych spotkań i uroczystości. Dzięki temu wydaniu masz szansę współcześnie, w XXI wieku, zostać urzeczony majestatem Słowa Bożego, pod wpływem którego byli nasi średniowieczni przodkowie. Na pierwszych stronicach Biblii zawarto miejsce na dedykacje.

Doskonały pomysł na prezent

To wydanie Biblii będzie wspaniałym i wartościowym prezentem na każdą wyjątkową okazję - np. święcenia kapłańskie, ślub, rocznicę i wiele innych. Na pierwszych stronicach Biblii zawarto miejsce na dedykacje.

Więcej informacji
Nazwa TowaruBiblia Jubileuszowa - skóra lux
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktutwarda skóra naturalna
Liczba Stron1316
Wymiary24,00 x 34,00
Numer ISBN978-83-7797-385-1
Numer EAN139788377973851
mat-idx1320200252
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe