Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt niedostępny

Pismo Św. ST i NT - paginator kolor szary

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
190,00 zł

Najnowszy przekład

Pismo Święte z komentarzem opracowane przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła stworzono tak, aby jak najlepiej oddać po polsku sens oryginalnego tekstu biblijnego. Zostało zredagowane z maksymalną wiernością oryginalnemu tekstowi, z uwzględnieniem współczesnych badań nad Pismem Świętym.

Wygodne pomoce

Nowy przekład Pisma Świętego zawiera liczne komentarze, przypisy, wprowadzenia do poszczególnych ksiąg, teksty paralelne, tablice chronologiczne, mapy, a także słownik terminów biblijnych. Te pomoce pomogą Ci zrozumieć tekst biblijny, a także dostrzec główne myśli i przesłanie w nim zawarte.

Łatwa interpretacja

Twórcy nowego przekładu Pisma Świętego zadbali o to, aby tekst był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego. W przypisach i komentarzach nie znajdziesz specjalistycznego języka teologicznego - wszystko po to, aby tekst był jak najbardziej przystępny dla czytelnika.

Przejrzysty układ graficzny

Układ graficzny Pisma Świętego jest nowoczesny i przejrzysty, abyś mógł sprawniej i wygodniej z niego korzystać. Przypisy oraz odnośniki do innych miejsc w Biblii umieszczono na marginesach stron. Abyś szybko znalazł wybrane miejsce w Piśmie świętym, w dolnych rogach stron zamieszczono skrócone nazwy ksiąg wraz z zakresami tekstu biblijnego.

12 lat pracy specjalistów

Opracowanie nowego tłumaczenia z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego trwało 12 lat. W projekcie wzięło udział ok. 90 osób - biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców i innych. Nowe tłumaczenie wzbogaca różnorodność dostępnych przykładów, co pozwala zrozumieć Pismo Święte z różnych perspektyw.

Czytelne wydanie w szarej oprawie, z paginatorami

Szukasz Pisma Świętego, które wygodnie się czyta? Biblia w dużym rozmiarze 16 cm x 22 cm z czcionką 10,5 pkt to świetny wybór. Dodatkowy atut to gustowna, szara oprawa ozdobiona stylowymi tłoczeniami. Dla jeszcze większej wygody, Biblię wzbogacono o paginatory - specjalne zakładki ułatwiające wyszukiwanie fragmentów Słowa Bożego.

Aby uchronić zakupioną księgę przed zabrudzeniami, wilgocią i uszkodzeniami, dobierz do niego oprawę z ekologicznej skóry na suwak. Na naszej stronie znajdziesz duży wybór wzorów i kolorów opraw.

Więcej informacji
Nazwa TowaruPismo Św. ST i NT - paginator kolor szary
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktutwarda
Liczba Stron2784
Wymiary16,00 x 22,00
Numer ISBN978-83-7424-915-7
Numer EAN135907564023962
mat-idx1320200271
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Nasze hity sprzedażowe

Inni klienci oglądali również
 1. Na dobry dzień
  Na dobry dzień
  4,95 zł
 2. Ojciec Pio i jego 3 tajemnice
  Ojciec Pio i jego 3 tajemnice
  Cena promocyjna 23,96 zł Normalna cena 29,95 zł
 3. Kochanej córce
  Kochanej córce
  15,95 zł
 4. Biblia Tabor PVC - Bordowy
  Biblia Tabor PVC - Bordowy
  Ocena:
  100%
  Cena promocyjna 52,00 zł Normalna cena 65,00 zł