Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny

Biblia "z rybką" - oprawa skóra naturalna z suwakiem, niebieska, z paginatorami

ST i NT z przypisami
Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
220,00 zł
Dodaj do listy życzeń

Najnowsze tłumaczenie

To wydanie Pisma Świętego zawiera pełen tekst Starego i Nowego Testamentu w najnowszym tłumaczeniu z języków oryginalnych.

Wygodne pomoce

Wydanie wzbogacono o pomoce, które pomogą Ci lepiej zrozumieć Słowo Boże - dwa kolorowe dodatki z wprowadzeniem w lekturę Biblii i atlasem biblijnym, wskazówki, jak czytać i modlić się słowem Bożym, a także plan lektury Biblii w 365 dni, pozwalający na zaplanowanie przeczytania Pisma Świętego w ciągu roku. Biblia zawiera 1400 stron i dodatkowo 64 strony kolorowych wkładek.

Łatwa interpretacja

Twórcy nowego przekładu Pisma Świętego zadbali o to, aby tekst był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego. W przypisach i komentarzach nie znajdziesz specjalistycznego języka teologicznego - wszystko po to, aby tekst był jak najbardziej przystępny dla czytelnika.

Przejrzysty układ graficzny

Układ graficzny Pisma Świętego jest nowoczesny i przejrzysty, abyś mógł sprawnie i wygodnie z niego korzystać. Dla jeszcze większej czytelności, wykorzystano druk 2-kolorowy.

12 lat pracy specjalistów

Opracowanie nowego tłumaczenia z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego trwało 12 lat. W projekcie wzięło udział ok. 90 osób - biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców i innych. Nowe tłumaczenie wzbogaca różnorodność dostępnych przykładów, co pozwala zrozumieć Pismo Święte z różnych perspektyw.

Niebieskie etui z naturalnej skóry

To wydanie wykończono trwałym etui z naturalnej skóry, zapinanym na suwak. Dzięki niemu uchronisz księgę przed uszkodzeniami, zabrudzeniami i wilgocią. Delikatny, niebieski kolor, subtelne złocenia i symbol rybki czynią okładkę gustowną i elegancką. Wymiary 12,50 cm x 19,50 cm sprawiają, że Biblia jest niewielka i poręczna - możesz zabrać ją ze sobą wszędzie. Dla jeszcze większej wygody, Pismo wyposażono w paginatory - specjalne zakładki, ułatwiające wyszukiwanie fragmentów.

Więcej informacji
Nazwa TowaruBiblia "z rybką" - oprawa skóra naturalna z suwakiem, niebieska, z paginatorami
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktuskóra naturalna z suwakiem
Liczba Stron1504
Wymiary12,50 x 19,50
Numer EAN135907564027304
mat-idx1320200297
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe