Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny
Ocena:
0 % of 100

Pismo Święte ST i NT, format mały, oprawa twarda - kolor szary

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
125,00 zł
Dodaj do listy życzeń

Najnowszy przekład

Pismo Święte z komentarzem opracowane przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła stworzono tak, aby jak najlepiej oddać po polsku sens oryginalnego tekstu biblijnego. Zostało zredagowane z maksymalną wiernością oryginalnemu tekstowi, z uwzględnieniem współczesnych badań nad Pismem Świętym.

Wygodne pomoce

Nowy przekład Pisma Świętego zawiera liczne komentarze, przypisy, wprowadzenia do poszczególnych ksiąg, teksty paralelne, tablice chronologiczne, mapy, a także słownik terminów biblijnych. Te pomoce pomogą Ci zrozumieć tekst biblijny, a także dostrzec główne myśli i przesłanie w nim zawarte.

Łatwa interpretacja

Twórcy nowego przekładu Pisma Świętego zadbali o to, aby tekst był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego. W przypisach i komentarzach nie znajdziesz specjalistycznego języka teologicznego - wszystko po to, aby tekst był jak najbardziej przystępny dla czytelnika.

Przejrzysty układ graficzny

Układ graficzny Pisma Świętego jest nowoczesny i przejrzysty, abyś mógł sprawniej i wygodniej z niego korzystać. Dla jeszcze większej czytelności, wykorzystano druk 2-kolorowy. Przypisy oraz odnośniki do innych miejsc w Biblii umieszczono na marginesach stron. Abyś szybko znalazł wybrane miejsce w Piśmie świętym, w dolnych rogach stron zamieszczono skrócone nazwy ksiąg wraz z zakresami tekstu biblijnego.

12 lat pracy specjalistów

Opracowanie nowego tłumaczenia z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego trwało 12 lat. W projekcie wzięło udział ok. 90 osób - biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców i innych. Nowe tłumaczenie wzbogaca różnorodność dostępnych przykładów, co pozwala zrozumieć Pismo Święte z różnych perspektyw.

Poręczne wydanie w szarej oprawie

To wydanie Pisma Świętego doskonale sprawdzi się w podróży. Twarda, szara oprawa z delikatnymi tłoczeniami w postaci gołębicy jest trwała, praktyczna, a zarazem gustowna. Dzięki niewielkim wymiarom Biblii - 10,50 cm x 15,5 cm - zmieścisz ją w każdej torbie czy plecaku. Aby zachować małe wymiary, wykorzystano czcionkę 7 pkt.

Zachęcamy również do zakupu dodatkowej oprawy na pismo z suwakiem, która doskonale ochroni zakupione Pismo Święte przed uszkodzeniami, zabrudzeniami i wilgocią.

Więcej informacji
Etykieta promocyjna Nie
Nowy Nie
Zapowiedzi Nie
Nazwa Towaru Pismo Święte ST i NT, format mały, oprawa twarda - kolor szary
Typ Produktu Książka
Oprawa produktu twarda
Liczba Stron 3000
Wymiary 10,50 x 15,50
Numer ISBN 978-83-7797-087-4
Numer EAN13 5907564031608
mat-idx 1320200238
Nazwa Wydawnictwa Edycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe

Nowość
Promocja
Dziennik duchowy
Dziennik duchowy
Cena promocyjna 39,96 zł Normalna cena 49,95 zł
Katechizm młodego detektywa