Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny
Nowość

NKB List do Galatów NT IX

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
99,95 zł
Dodaj do listy życzeń

Komentarz do Listu do Galatów

Najnowszy tom z serii Nowych Komentarzy Biblijnych przybliża czytelnikom List do Galatów, który apostoł Paweł napisał w najgorętszym okresie swej ewangelizacyjnej działalności. Dotyka w nim istotnych elementów doktryny rodzącego się Kościoła, informując przy tym o wydarzeniach kształtujących oblicze początkowej wspólnoty chrześcijan, zwłaszcza wspólnoty w Galacji, w Azji Mniejszej. Obydwie te bardzo rozległe kwestie Autor komentarza potraktował niezmiernie starannie, z przejrzystością pozwalającą każdemu czytelnikowi łatwo odnaleźć interesujący go szczegół doktryny czy też historii młodego Kościoła.

Wnikliwa analiza

Tekst Listu został fachowo wyjaśniony i przeanalizowany przez cenionego biblistę, ks. Dariusza Sztuka SDB. Wśród wielu zalet niniejszego komentarza trzeba podkreślić uwagę, jaką Autor poświęca historii egzegezy Listu do Galatów, zwłaszcza tej patrystycznej, która w sposób dyskretny i chyba korzystny zdaje się modyfikować perspektywę egzegetów ostatnich dziesiątków lat.

Przydatna pomoc

Niniejszy komentarz to wartościowa pomoc, dzięki której pogłębisz wiedzę na temat Listu do Galatów - niezależnie od tego, czy jesteś teologiem, biblistą, czy też pasjonatem Słowa Bożego.

Więcej informacji
Nazwa TowaruNKB List do Galatów NT IX
Seria WydawniczaNowy Komentarz Biblijny
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktutwarda
Liczba Stron400
Wymiary16,50 x 23,50
Numer ISBN978-83-8131-644-6
Numer EAN139788381316446
mat-idx1320010049
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Nasze hity sprzedażowe