Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny

Karnet: Z Aniołami 24. Posyłam Wam Anioła Narodzin Dziecka

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
5,95 zł
Dodaj do listy życzeń

Anioł Narodzin Dziecka

Pragniesz powitać maluszka na świecie? Chcesz zapewnić jego rodziców swoim wsparciu w tej nowej sytuacji? Poślij im Anioła Narodzin Dziecka, który otoczy opieką maleństwo i jego szczęśliwych rodziców. Niech na anielskich skrzydłach sfruną z samego nieba słowa błogosławieństwa, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego!

Piękne życzenia

Wewnątrz karnetu zamieszczono piękne życzenia i prośby o wsparcie do wybranego anioła. To słowa, które będą dla obdarowanej osoby jak błogosławieństwo, którym chcesz ją umocnić. Wystarczy tylko podpisać się, choć możesz także dodać słowo od siebie.

Eleganckie opakowanie

Karnet zapakowano pojedynczo w folię wraz z białą kopertą. Dzięki temu możesz cieszyć się produktem dopracowanym pod każdym względem.

Część serii “Z Aniołami”

Karnet to część bestsellerowej serii “Z Aniołami”, zachwycającej pięknymi obrazami Mariny Czajkowskiej. Wśród przekazywanych przez anielskie pośrednictwo dobrych myśli znajdziesz m.in. życzenia pomyślności, spełnienia, odwagi, uśmiechu, zgody, spokoju, wytchnienia, serdeczności, pamięci, świętości, przyjaźni, tęsknoty, pogodnego serca, dobrego życia, zdrowia. To idealny upominek na różne okazje i bez szczególnych okazji, który ucieszy każdego obdarowanego.

Więcej informacji
Nazwa TowaruKarnet: Z Aniołami 24. Posyłam Wam Anioła Narodzin Dziecka
Seria WydawniczaZ Aniołami
Typ ProduktuKarnet
Wymiary11,50 x 16,50
Numer EAN135907564030014
mat-idx1310402824
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe