Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny
Ocena:
0 % of 100

Biblia "z rybką" - oprawa skóra naturalna z suwakiem, łososiowa, z paginatorami

ST i NT z przypisami
Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
220,00 zł
Dodaj do listy życzeń

Najnowsze tłumaczenie

To wydanie Pisma Świętego zawiera pełen tekst Starego i Nowego Testamentu w najnowszym tłumaczeniu z języków oryginalnych.

Wygodne pomoce

Wydanie wzbogacono o pomoce, które pomogą Ci lepiej zrozumieć Słowo Boże - dwa kolorowe dodatki z wprowadzeniem w lekturę Biblii i atlasem biblijnym, wskazówki, jak czytać i modlić się słowem Bożym, a także plan lektury Biblii w 365 dni, pozwalający na zaplanowanie przeczytania Pisma Świętego w ciągu roku. Biblia zawiera 1400 stron i dodatkowo 64 strony kolorowych wkładek.

Łatwa interpretacja

Twórcy nowego przekładu Pisma Świętego zadbali o to, aby tekst był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego. W przypisach i komentarzach nie znajdziesz specjalistycznego języka teologicznego - wszystko po to, aby tekst był jak najbardziej przystępny dla czytelnika.

Przejrzysty układ graficzny

Układ graficzny Pisma Świętego jest nowoczesny i przejrzysty, abyś mógł sprawnie i wygodnie z niego korzystać. Dla jeszcze większej czytelności, wykorzystano druk 2-kolorowy.

12 lat pracy specjalistów

Opracowanie nowego tłumaczenia z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego trwało 12 lat. W projekcie wzięło udział ok. 90 osób - biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców i innych. Nowe tłumaczenie wzbogaca różnorodność dostępnych przykładów, co pozwala zrozumieć Pismo Święte z różnych perspektyw.

Łososiowa oprawa z suwakiem, z naturalnej skóry

Biblię oprawiono w trwałe etui z naturalnej skóry, zapinane na suwak. Takie rozwiązanie uchroni księgę przed uszkodzeniami, zabrudzeniami i wilgocią. Delikatny, łososiowy kolor, subtelne złocenia i symbol rybki czynią to wydanie gustownym i eleganckim. Wymiary 12,50 cm x 19,50 cm sprawiają, że jest niewielkie i poręczne - możesz zabrać je ze sobą wszędzie. Aby wyszukiwanie fragmentów było szybkie i wygodne, Pismo zawiera paginatory - specjalne zakładki z nazwami ksiąg.

Więcej informacji
Etykieta promocyjna Nie
Nowy Nie
Zapowiedzi Nie
Nazwa Towaru Biblia "z rybką" - oprawa skóra naturalna z suwakiem, łososiowa, z paginatorami
Typ Produktu Książka
Oprawa produktu skóra naturalna z suwakiem
Liczba Stron 1504
Wymiary 12,50 x 19,50
Numer EAN13 5907564025362
mat-idx 1320200294
Nazwa Wydawnictwa Edycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe

Nowość
Dziennik duchowy
Promocja
Katechizm młodego detektywa
Katechizm młodego detektywa
Cena promocyjna 39,96 zł Normalna cena 49,95 zł