Rodzaje i koszty dostaw

Przesyłki na terenie Polski

Zamówienia realizowane są przez dostawców:

  •   Poczta Polska
  •   Poczta Polska - Odbiór w punkcie
  •   firma kurierska DPD
  •   firma kurierska DHL
  •   lub odbiór osobisty w siedzibie Edycji Świętego Pawła w Częstochowie

Sposób dostawy uzależniony jest od ilości zamówionego towaru i jego kubatury, dlatego Edycja Świętego Pawła zastrzega sobie możliwość wyboru najbardziej korzystnej dla siebie formy dostawy.

Kupujący wybiera Dostawcę wtedy, gdy ponosi koszty dostawy. Może również zasugerować Sprzedającemu sposób dostawy, wpisując tę informację w oknie "Komentarz" podczas składania zamówienia.

Edycja Świętego Pawła pokrywa wszystkie koszty związane z wysyłką na terenie Polski, o ile wartość zamówienia jest nie mniejsza niż 65,00 zł. Wartość zamówień poniżej tej kwoty powiększona zostanie o ryczałtową opłatę.

Przesyłki za granicę Polski

W przypadku wysyłki zagranicznej, do wartości zamówienia zawsze doliczane są koszty wysyłki.

W celu indywidualnego naliczenia kosztów wysyłki zagranicznej należy skontaktować się poprzez e-mail na adres: księgarnia@edycja.pl.

Na życzenie klienta zamówione artykuły możemy wysłać przesyłką kurierską. Wymaga to jednak odrębnego uzgodnienia z pracownikiem księgarni.

Kierowca czynnie uczestniczy w rozładunku dostarczonych towarów, a Kupujący zobowiązany jest zapewnić osobę/osoby do wniesienia zamówionych towarów do lokalu.