Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt niedostępny

Pismo Św. ST i NT - paginator kolor granatowy

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
199,00 zł

Najnowszy przekład

Pismo Święte z komentarzem opracowane przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła stworzono tak, aby jak najlepiej oddać po polsku sens oryginalnego tekstu biblijnego. Zostało zredagowane z maksymalną wiernością oryginalnemu tekstowi, z uwzględnieniem współczesnych badań nad Pismem Świętym.

Wygodne pomoce

Nowy przekład Pisma Świętego zawiera liczne komentarze, przypisy, wprowadzenia do poszczególnych ksiąg, teksty paralelne, tablice chronologiczne, mapy, a także słownik terminów biblijnych. Te pomoce pomogą Ci zrozumieć tekst biblijny, a także dostrzec główne myśli i przesłanie w nim zawarte.

Łatwa interpretacja

Twórcy nowego przekładu Pisma Świętego zadbali o to, aby tekst był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego. W przypisach i komentarzach nie znajdziesz specjalistycznego języka teologicznego - wszystko po to, aby tekst był jak najbardziej przystępny dla czytelnika.

Przejrzysty układ graficzny

Układ graficzny Pisma Świętego jest nowoczesny i przejrzysty, abyś mógł sprawniej i wygodniej z niego korzystać. Przypisy oraz odnośniki do innych miejsc w Biblii umieszczono na marginesach stron. Abyś szybko znalazł wybrane miejsce w Piśmie świętym, w dolnych rogach stron zamieszczono skrócone nazwy ksiąg wraz z zakresami tekstu biblijnego.

12 lat pracy specjalistów

Opracowanie nowego tłumaczenia z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego trwało 12 lat. W projekcie wzięło udział ok. 90 osób - biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców i innych. Nowe tłumaczenie wzbogaca różnorodność dostępnych przykładów, co pozwala zrozumieć Pismo Święte z różnych perspektyw.

Granatowa oprawa i paginatory

Niniejsze wydanie Pisma Świętego wykończono twardą, granatową oprawą z subtelnymi tłoczeniami. To trwałe i eleganckie rozwiązanie. Dzięki dużym wymiarom (16 cm x 22 cm) i czcionce wielkości 10,5 pkt Biblia jest czytelna i wygodna w użytkowaniu. To doskonały wybór dla całej rodziny. Dodatek w postaci paginatorów, czyli specjalnych zakładek na marginesach, ułatwi wyszukiwanie fragmentów.

Dla ochrony zakupionego Pisma Świętego polecamy dodatkowe oprawy. W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych wzorów i kolorów opraw, spośród których z pewnością wybierzesz model idealny dla Ciebie.

Więcej informacji
Nazwa TowaruPismo Św. ST i NT - paginator kolor granatowy
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktutwarda
Liczba Stron2784
Wymiary16,00 x 22,00
Numer ISBN978-83-7424-915-7
Numer EAN135907564025379
mat-idx1320200272
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe