Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny

Pismo Święte ST i NT (mały format, zintegrowana oprawa, paginatory)

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
140,00 zł
Dodaj do listy życzeń

Najnowszy przekład

Pismo Święte z komentarzem opracowane przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła stworzono tak, aby jak najlepiej oddać po polsku sens oryginalnego tekstu biblijnego. Zostało zredagowane z maksymalną wiernością oryginalnemu tekstowi, z uwzględnieniem współczesnych badań nad Pismem Świętym.

Wygodne pomoce

Nowy przekład Pisma Świętego zawiera liczne komentarze, przypisy, wprowadzenia do poszczególnych ksiąg, teksty paralelne, tablice chronologiczne, mapy, a także słownik terminów biblijnych. Te pomoce pomogą Ci zrozumieć tekst biblijny, a także dostrzec główne myśli i przesłanie w nim zawarte.

Łatwa interpretacja

Twórcy nowego przekładu Pisma Świętego zadbali o to, aby tekst był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego. W przypisach i komentarzach nie znajdziesz specjalistycznego języka teologicznego - wszystko po to, aby tekst był jak najbardziej przystępny dla czytelnika.

Przejrzysty układ graficzny

Układ graficzny Pisma Świętego jest nowoczesny i przejrzysty, abyś mógł sprawniej i wygodniej z niego korzystać. Dla jeszcze większej czytelności, wykorzystano druk 2-kolorowy. Przypisy oraz odnośniki do innych miejsc w Biblii umieszczono na marginesach stron. Abyś szybko znalazł wybrane miejsce w Piśmie świętym, w dolnych rogach stron zamieszczono skrócone nazwy ksiąg wraz z zakresami tekstu biblijnego.

12 lat pracy specjalistów

Opracowanie nowego tłumaczenia z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego trwało 12 lat. W projekcie wzięło udział ok. 90 osób - biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców i innych. Nowe tłumaczenie wzbogaca różnorodność dostępnych przykładów, co pozwala zrozumieć Pismo Święte z różnych perspektyw.

Poręczne wydanie z paginatorami

To Pismo Święte w zintegrowanej oprawie o wymiarach 10,50 cm x 15,5 cm świetnie sprawdzi się na każdym wyjeździe. Zmieści się do każdej torby czy walizki. Aby zachować poręczne wymiary, wykorzystano czcionkę 7 pkt. Dodatek w postaci paginatorów ułatwi szybkie wyszukiwanie fragmentów.

Dla ochrony zakupionego Pisma Świętego przez zabrudzeniem i uszkodzeniami, polecamy zakup wygodnej oprawy do Pisma Świętego. Możesz wybierać spośród wielu wzorów i kolorów opraw - z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Więcej informacji
Nazwa TowaruPismo Święte ST i NT (mały format, zintegrowana oprawa, paginatory)
Typ ProduktuKsiążka
Liczba Stron3000
Wymiary10,50 x 15,50
Numer ISBN978-83-7797-613-5
Numer EAN139788377976135
mat-idx1320200233
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe