Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny

Biblia "z rybką"- oprawa twarda, biała, z paginatorami

ST i NT z przypisami
Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
120,00 zł
Dodaj do listy życzeń

Najnowsze tłumaczenie

To wydanie Pisma Świętego zawiera pełen tekst Starego i Nowego Testamentu w najnowszym tłumaczeniu z języków oryginalnych.

Wygodne pomoce

Wydanie wzbogacono o pomoce, które pomogą Ci lepiej zrozumieć Słowo Boże - dwa kolorowe dodatki z wprowadzeniem w lekturę Biblii i atlasem biblijnym, wskazówki, jak czytać i modlić się słowem Bożym, a także plan lektury Biblii w 365 dni, pozwalający na zaplanowanie przeczytania Pisma Świętego w ciągu roku. Biblia zawiera 1400 stron i dodatkowo 64 strony kolorowych wkładek.

Łatwa interpretacja

Twórcy nowego przekładu Pisma Świętego zadbali o to, aby tekst był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego. W przypisach i komentarzach nie znajdziesz specjalistycznego języka teologicznego - wszystko po to, aby tekst był jak najbardziej przystępny dla czytelnika.

Przejrzysty układ graficzny

Układ graficzny Pisma Świętego jest nowoczesny i przejrzysty, abyś mógł sprawnie i wygodnie z niego korzystać. Dla jeszcze większej czytelności, wykorzystano druk 2-kolorowy.

12 lat pracy specjalistów

Opracowanie nowego tłumaczenia z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego trwało 12 lat. W projekcie wzięło udział ok. 90 osób - biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców i innych. Nowe tłumaczenie wzbogaca różnorodność dostępnych przykładów, co pozwala zrozumieć Pismo Święte z różnych perspektyw.

Eleganckie wydanie z paginatorami

To wydanie Pisma Świętego wykończono gustowną, twardą, białą oprawą. Subtelne złocenia dodają jej stylu i czynią doskonałym pomysłem na prezent z każdej okazji. Dla jeszcze większej wygody, Pismo Święte wzbogacono o paginatory - specjalne zakładki, które ułatwiają szybkie wyszukiwanie fragmentów. Niewielki format 12,50 cm x 19,50 cm czyni je poręcznym i wygodnym.

Aby uchronić Pismo przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, dobierz do niego dodatkową oprawę w średnim rozmiarze. W naszym sklepie znajdziesz wiele opraw w różnych kolorach i wzorach - z pewnością dobierzesz idealną.

Więcej informacji
Nazwa TowaruBiblia "z rybką"- oprawa twarda, biała, z paginatorami
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktutwarda
Liczba Stron1504
Wymiary12,50 x 19,50
Numer ISBN978-83-7797-645-6
Numer EAN135907564027359
mat-idx1320200299
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Nasze hity sprzedażowe

Inni klienci oglądali również