Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny
Ocena:
0 % of 100

Pismo Św. ST i NT I Komunia Św. (mały format, oprawa twarda)

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
115,00 zł
Dodaj do listy życzeń

Najnowszy przekład

Pismo Święte z komentarzem opracowane przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła stworzono tak, aby jak najlepiej oddać po polsku sens oryginalnego tekstu biblijnego. Zostało zredagowane z maksymalną wiernością oryginalnemu tekstowi, z uwzględnieniem współczesnych badań nad Pismem Świętym.

Wygodne pomoce

Nowy przekład Pisma Świętego zawiera liczne komentarze, przypisy, wprowadzenia do poszczególnych ksiąg, teksty paralelne, tablice chronologiczne, mapy, a także słownik terminów biblijnych. Te pomoce pomogą Ci zrozumieć tekst biblijny, a także dostrzec główne myśli i przesłanie w nim zawarte.

Łatwa interpretacja

Twórcy nowego przekładu Pisma Świętego zadbali o to, aby tekst był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego. W przypisach i komentarzach nie znajdziesz specjalistycznego języka teologicznego - wszystko po to, aby tekst był jak najbardziej przystępny dla czytelnika.

Przejrzysty układ graficzny

Układ graficzny Pisma Świętego jest nowoczesny i przejrzysty, abyś mógł sprawniej i wygodniej z niego korzystać. Dla jeszcze większej czytelności, wykorzystano druk 2-kolorowy. Przypisy oraz odnośniki do innych miejsc w Biblii umieszczono na marginesach stron. Abyś szybko znalazł wybrane miejsce w Piśmie świętym, w dolnych rogach stron zamieszczono skrócone nazwy ksiąg wraz z zakresami tekstu biblijnego.

12 lat pracy specjalistów

Opracowanie nowego tłumaczenia z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego trwało 12 lat. W projekcie wzięło udział ok. 90 osób - biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców i innych. Nowe tłumaczenie wzbogaca różnorodność dostępnych przykładów, co pozwala zrozumieć Pismo Święte z różnych perspektyw.

Piękna pamiątka I Komunii Świętej

To wydanie Pisma Świętego posiada piękną obwolutę na wyjątkową okazję I Komunii Świętej, dzięki której doskonale sprawdzi się jako pamiątkowy prezent. Wymiary 10,50 cm x 15,5 cm sprawiają, że Pismo jest niewielkie i poręczne. Aby zachować mały rozmiar, wykorzystano czcionkę 7 pkt.

Dla ochrony zakupionego Pisma Świętego przez zabrudzeniem i uszkodzeniami, polecamy zakup wygodnej oprawy do Pisma Świętego. Możesz wybierać spośród wielu wzorów i kolorów opraw - z pewnością znajdziesz idealną na okazję I Komunii Świętej.

Więcej informacji
Etykieta promocyjna Nie
Nowy Nie
Zapowiedzi Nie
Nazwa Towaru Pismo Św. ST i NT I Komunia Św. (mały format, oprawa twarda)
Typ Produktu Książka
Oprawa produktu twarda z obwolutą
Liczba Stron 3000
Wymiary 10,50 x 15,50
Numer ISBN 978-83-7797-348-6
Numer EAN13 5907564026727
mat-idx 1320200235
Nazwa Wydawnictwa Edycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe

Nowość
Promocja
Dziennik duchowy
Dziennik duchowy
Cena promocyjna 39,96 zł Normalna cena 49,95 zł
Katechizm młodego detektywa