Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny

Biblia "z rybką" - oprawa miękka, niebieska, z paginatorami

ST i NT z przypisami
Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
99,00 zł
Dodaj do listy życzeń

Najnowsze tłumaczenie

To wydanie Pisma Świętego zawiera pełen tekst Starego i Nowego Testamentu w najnowszym tłumaczeniu z języków oryginalnych.

Wygodne pomoce

Wydanie wzbogacono o pomoce, które pomogą Ci lepiej zrozumieć Słowo Boże - dwa kolorowe dodatki z wprowadzeniem w lekturę Biblii i atlasem biblijnym, wskazówki, jak czytać i modlić się słowem Bożym, a także plan lektury Biblii w 365 dni, pozwalający na zaplanowanie przeczytania Pisma Świętego w ciągu roku. Biblia zawiera 1400 stron i dodatkowo 64 strony kolorowych wkładek.

Łatwa interpretacja

Twórcy nowego przekładu Pisma Świętego zadbali o to, aby tekst był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego. W przypisach i komentarzach nie znajdziesz specjalistycznego języka teologicznego - wszystko po to, aby tekst był jak najbardziej przystępny dla czytelnika.

Przejrzysty układ graficzny

Układ graficzny Pisma Świętego jest nowoczesny i przejrzysty, abyś mógł sprawnie i wygodnie z niego korzystać. Dla jeszcze większej czytelności, wykorzystano druk 2-kolorowy.

12 lat pracy specjalistów

Opracowanie nowego tłumaczenia z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego trwało 12 lat. W projekcie wzięło udział ok. 90 osób - biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców i innych. Nowe tłumaczenie wzbogaca różnorodność dostępnych przykładów, co pozwala zrozumieć Pismo Święte z różnych perspektyw.

Poręczne wydanie z paginatorami

To Pismo Święte wzbogacono o paginatory - specjalne zakładki, które ułatwiają szybkie wyszukiwanie fragmentów. Niewielki format 12,50 cm x 19,50 cm czyni je poręcznym i wygodnym. Księgę oprawiono w miękką, niebieską oprawę. Aby uchronić Pismo przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, dobierz do niego dodatkową oprawę w średnim rozmiarze. W naszym sklepie znajdziesz wiele opraw w różnych kolorach i wzorach - z pewnością dobierzesz coś dla siebie.

Więcej informacji
Nazwa TowaruBiblia "z rybką" - oprawa miękka, niebieska, z paginatorami
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktubroszurowa
Liczba Stron1504
Wymiary12,50 x 19,50
Numer ISBN978-83-7797-439-1
Numer EAN135907564027342
mat-idx1320200298
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe