Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny
Ocena:
0 % of 100

Pismo Św. ST i NT (mały format, twarda oprawa)

mały format
Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
110,00 zł
Dodaj do listy życzeń

Najnowszy przekład

Pismo Święte z komentarzem opracowane przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła stworzono tak, aby jak najlepiej oddać po polsku sens oryginalnego tekstu biblijnego. Zostało zredagowane z maksymalną wiernością oryginalnemu tekstowi, z uwzględnieniem współczesnych badań nad Pismem Świętym.

Wygodne pomoce

Nowy przekład Pisma Świętego zawiera liczne komentarze, przypisy, wprowadzenia do poszczególnych ksiąg, teksty paralelne, tablice chronologiczne, mapy, a także słownik terminów biblijnych. Te pomoce pomogą Ci zrozumieć tekst biblijny, a także dostrzec główne myśli i przesłanie w nim zawarte.

Łatwa interpretacja

Twórcy nowego przekładu Pisma Świętego zadbali o to, aby tekst był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego. W przypisach i komentarzach nie znajdziesz specjalistycznego języka teologicznego - wszystko po to, aby tekst był jak najbardziej przystępny dla czytelnika.

Przejrzysty układ graficzny

Układ graficzny Pisma Świętego jest nowoczesny i przejrzysty, abyś mógł sprawniej i wygodniej z niego korzystać. Dla jeszcze większej czytelności, wykorzystano druk 2-kolorowy. Przypisy oraz odnośniki do innych miejsc w Biblii umieszczono na marginesach stron. Abyś szybko znalazł wybrane miejsce w Piśmie świętym, w dolnych rogach stron zamieszczono skrócone nazwy ksiąg wraz z zakresami tekstu biblijnego.

12 lat pracy specjalistów

Opracowanie nowego tłumaczenia z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego trwało 12 lat. W projekcie wzięło udział ok. 90 osób - biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców i innych. Nowe tłumaczenie wzbogaca różnorodność dostępnych przykładów, co pozwala zrozumieć Pismo Święte z różnych perspektyw.

Niewielki format i twarda oprawa

Pismo Święte w poręcznym formacie 10,50 cm x 15,5 cm sprawdzi się świetnie, jeśli chcesz, by Słowo Boże towarzyszyło Ci wszędzie, gdziekolwiek jesteś. Zmieści się do każdej torby czy walizki. Aby zachować poręczne wymiary, wykorzystano czcionkę 7 pkt. Twarda oprawa jest trwała i posłuży przez wiele lat.

Na naszej stronie znajdziesz również solidne oprawy na Pisma Święte w różnych wzorach i kolorach, które ochronią je przed zabrudzeniem i uszkodzeniami. Z pewnością znajdziesz model idealny dla Ciebie.

Więcej informacji
Etykieta promocyjna Nie
Nowy Nie
Zapowiedzi Nie
Nazwa Towaru Pismo Św. ST i NT (mały format, twarda oprawa)
Typ Produktu Książka
Oprawa produktu twarda
Liczba Stron 3000
Wymiary 10,50 x 15,50
Numer ISBN 978-83-7797-087-4
Numer EAN13 9788377970874
mat-idx 1320200231
Nazwa Wydawnictwa Edycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe

Terminarz PLANER 2024 miętowy
36,95 zł
Nowość
Wolność jest w Niej
29,95 zł
Nowość
Katechizm młodego detektywa
49,95 zł
Nowy Testament i Psalmy. Bible Journaling
89,95 zł