Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
W magazynie

E-book. Zachwycić się tą Miłością

Rozważania o Euchrystii

Pierwszy tom rozważań o Eucharystii (tom drugi ukazał się pt. „Miłująca obecność”). Niezwykłe dzieło literackie, pełne wewnętrznego bogactwa i ukrytych znaczeń, stanowiące testament duchowy autora.

Gwarancja jakości
24,95 zł
Darmowy fragment do pobrania
Wersja EPUB

Dodaj do listy życzeń

Zajrzyj do środka książki

Ostatnie dwa lata życia ks. Tadeusz Dajczer (zm. w 2009 r.) poświęcił pracy nad űRozważaniami o Eucharystii? ? cyklem sześciu książek, które w niekonwencjonalny sposób mówią o Eucharystii. űMoje życie przepełnione jest szczęściem, że mogę służyć wyłącznie Bogu Eucharystycznemu, że mogę w ten sposób służyć Kościołowi... I wiem, że ludzie pokochają Eucharystię i nastąpi odnowa Kościoła? ? powiedział u kresu życia założyciel Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Słowa te to jego testament duchowy. Zachwycić się tą Miłością to pierwszy z dwóch tomów serii űRozważania o Eucharystii?. Tak jak Rozważania o wierze to obowiązkowa lektura űwielokrotnego użytku? dla tych, którzy szukają Boga, tak Zachwycić się tą Miłością. Rozważania o Eucharystii odkryją przed nami miłość Jezusa Eucharystycznego obecnego pośród nas. Ożywczą, realną, odkupieńczą. Pozycja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy tęsknią za pogłębioną, świadomą wiarą.

Książka w wersji elektronicznej. Dla wszystkich ceniących wygodę, niewielkie gabaryty i dostępność w każdej chwili. E-book to wygoda użytkowania. Wystarczy, że masz telefon, czytnik lub komputer.

Więcej informacji
Nazwa TowaruE-book. Zachwycić się tą Miłością
Typ ProduktuE-book
Numer ISBN978-83-8131-080-2
Numer EAN139788381310802
mat-idx1330110193
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Nasze hity sprzedażowe