Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny
Ocena:
0 % of 100

Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
11,95 zł
Dodaj do listy życzeń

Zajrzyj do środka książki

Wyjątkowy przewodnik

Chcesz odpowiedzieć na wezwanie fatimskie? Sięgnij po Nabożeństwo pierwszych sobót, które jest wciąż aktualne dla Kościoła i każdego człowieka. Tym razem w formie wyjątkowego modlitewnika - przewodnika autorstwa znakomitego mariologa, dr Wincenta Łaszewskiego.

Obietnica Matki Bożej

Maryja, powierzając Pastuszkom podczas objawień fatimskich Nabożeństwo pierwszych sobót, obiecała, że każdemu, kto je odprawi, będzie towarzyszyć w godzinie śmierci z wszystkimi łaskami potrzebnymi do zbawienia.

Wszystko, czego potrzeba

W książeczce znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć na temat nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca - jego genezę, charakterystykę i sposób odprawiania. To doskonała pomoc zarówno do modlitwy indywidualnej, jak i wspólnotowej.

Przejrzysta szata graficzna

Dodatkowym atutem książeczki jest piękna okładka, a także czytelna, przejrzysta szata graficzna, dzięki której korzystanie z modlitewnika będzie przyjemnością.

Więcej informacji
Etykieta promocyjna Nie
Nowy Nie
Zapowiedzi Nie
Nazwa Towaru Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca
Typ Produktu Książka
Oprawa produktu broszurowa
Liczba Stron 88
Wymiary 11,70 x 16,50
Numer ISBN 978-83-7797-737-8
Numer EAN13 9788377977378
mat-idx 1320010997
Nazwa Wydawnictwa Edycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
  1. Ocena:
    0%
    YOUCAT Modlitewnik młodych
    34,95 zł
  2. Ocena:
    0%
    Psałterz codzienny
    49,95 zł
  3. Ocena:
    0%
    Modlitewnik
    24,95 zł

Nasze hity sprzedażowe

Nowość
Promocja
Dziennik duchowy
Dziennik duchowy
Cena promocyjna 39,96 zł Normalna cena 49,95 zł
Katechizm młodego detektywa