Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny

Ariel, wnuk Alhara tom 1

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
39,90 zł
Dodaj do listy życzeń

Powieść antymagiczna

Czy znasz opowieść o królewskim rodzie Anharydów? A może dopiero szukasz książki, która będzie przeciwieństwem dla publikacji wciągających w demoniczny świat magii? Dobrze trafiłeś! “Ariel, wnuk Anhara” to kolejna powieść z bestsellerowej serii, ukazującej prawdę o magii z chrześcijańskiego punktu widzenia.

Metafora współczesnego New Age

Książka to wielka metafora współczesnego New Age, pokazująca świat jako tło przygodowej powieści fantasy o walce religijnej, politycznej i duchowej. Poznasz w niej Ariela - ostatniego potomka rodu Anharydów. Czy uda mu przeobrazić się z chłopca w mężczyznę, bohatera i potężnego króla?

Uznanie czytelników

Książka to wciągająca historia, dla wielu jedna z najbardziej fascynujących części całej Sagi. Zawojowała serca tysięcy czytelników - to najlepsza rekomendacja i zachęta, by ją przeczytać.

III tom sagi Anharydów

Powieść to część czterotomowej sagi, na którą składają się następujące tytuły: “Anhar”, “Alhar, syn Anhara”, “Ariel, wnuk Anhara tom 1” i “Ariel, wnuk Alhara tom 2”. Warto skompletować je wszystkie, by przeżyć wspaniałą przygodę w świecie pradawnych lasów, zamków, wulkanów, skalistych szczytów i wielkich bitew.

Więcej informacji
Nazwa TowaruAriel, wnuk Alhara tom 1
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktubroszurowa
Liczba Stron344
Wymiary13.5 x 20,5
Numer EAN139788396588906
mat-idx1220762016
Nazwa WydawnictwaMałgorzata Nawrocka / Oficyna Niebieski
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe