Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny

Karnet: Z Aniołami 32. Posyłam Ci Anioła Serdecznych Życzeń

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
5,95 zł
Dodaj do listy życzeń

Anioł Serdecznych Życzeń

Jak wyrazić swoją troskę o bliską osobę? Skorzystaj z tego pięknego karnetu, by złożyć serdeczne życzenia! Niech na anielskich skrzydłach sfruną z samego nieba słowa błogosławieństwa, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego!

Piękne życzenia

Wewnątrz karnetu zamieszczono piękne życzenia i prośby o wsparcie do wybranego anioła. To słowa, które będą dla obdarowanej osoby jak błogosławieństwo, którym chcesz ją umocnić. Wystarczy tylko podpisać się, choć możesz także dodać słowo od siebie.

Eleganckie opakowanie

Karnet zapakowano pojedynczo w folię wraz z białą kopertą. Dzięki temu możesz cieszyć się produktem dopracowanym pod każdym względem.

Część serii “Z Aniołami”

Karnet to część bestsellerowej serii “Z Aniołami”, zachwycającej pięknymi obrazami Mariny Czajkowskiej. Wśród przekazywanych przez anielskie pośrednictwo dobrych myśli znajdziesz m.in. życzenia pomyślności, spełnienia, odwagi, uśmiechu, zgody, spokoju, wytchnienia, serdeczności, pamięci, świętości, przyjaźni, tęsknoty, pogodnego serca, dobrego życia, zdrowia. To idealny upominek na różne okazje i bez szczególnych okazji, który ucieszy każdego obdarowanego.

Więcej informacji
Nazwa TowaruKarnet: Z Aniołami 32. Posyłam Ci Anioła Serdecznych Życzeń
Seria WydawniczaZ Aniołami
Typ ProduktuKarnet
Wymiary11,50 x 16,50
Numer EAN135907564030090
mat-idx1310402832
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe

Inni klienci oglądali również