Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny

Karnet Z Aniołami 42. Posyłam Ci Anioła Betlejemskiej Nocy

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
5,95 zł
Dodaj do listy życzeń

Anioł Betlejemskiej nocy

Szukasz kartki świątecznej innej niż wszystkie? Pragniesz, anioł Betlejemskiej Nocy rozświetlił mroki życia Twoich bliskich? Skorzystaj z tego oryginalnego karnetu z aniołem! Niech na anielskich skrzydłach sfruną z samego nieba słowa błogosławieństwa, które z pewnością ucieszą obdarowanych!

Piękne życzenia

Wewnątrz karnetu zamieszczono piękne życzenia i prośby o wsparcie do wybranego anioła. To słowa, które będą dla obdarowanych jak błogosławieństwo, którym chcesz ich umocnić w ten wyjątkowy, świąteczny czas. Wystarczy tylko podpisać się, choć możesz także dodać słowo od siebie.

Eleganckie opakowanie

Karnet zapakowano pojedynczo w folię wraz z białą kopertą. Dzięki dołączonej kopercie możesz wysłać go tradycyjnie pocztą oraz dołączyć opłatek.

Część bożonarodzeniowej serii “Z Aniołami”

Karnet jest częścią bożonarodzeniowej odsłony serii “Z Aniołami”, zachwycającej pięknymi obrazami Mariny Czajkowskiej. Wśród przekazywanych przez anielskie pośrednictwo dobrych myśli znajdziesz życzenia: Anioła Świątecznej Radości, Anioła Narodzenia Pana, Anioła Bożego Narodzenia, Anioła Rodzinnych Świąt, Anioła Bożonarodzeniowej Nowiny, Anioła Gwiazdy Betlejemskiej. To wspaniała okazja, by przekazać wartościowe życzenia i ciepłe uczucia swoim bliskim w piękny i oryginalny sposób!

Więcej informacji
Nazwa TowaruKarnet Z Aniołami 42. Posyłam Ci Anioła Betlejemskiej Nocy
Typ ProduktuKarnet
Wymiary11,50 x 16,50
Numer EAN135907564031691
mat-idx1310402842
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe

Inni klienci oglądali również