Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny

Alhar, syn Anhara

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
39,90 zł
Dodaj do listy życzeń

Powieść antymagiczna

Szukasz ciekawej książki, która nie wciąga w demoniczny świat magii? Powieść “Alhar syn Anhara” to kontynuacja historii Anhara, ukazująca odwieczną walkę Dobra ze Złem. Dzięki niej poznasz prawdę o magii z chrześcijańskiego punktu widzenia.

Dalsze dzieje magicznego rodu

W książce spotykamy dorosłego już Anhara, który staje przed trudnym zadaniem rządzenia Królestwem i podjęcia walki o wielkie sprawy Tego Samego. Poznasz tu rodzinę Anhara - jego żonę i trójkę dzieci. Akcja koncentruje się na przygodach Alhara, najstarszego z rodzeństwa. Czy chłopak znajdzie właściwą drogę? Wyrusz w daleką podróż, by się dowiedzieć.

Uznanie czytelników

Książka to fascynująca podróż bohaterów, którzy walczą o dobro z determinacją równą postaciom z książek Lewisa czy Tolkiena. Zawojowała serca tysięcy czytelników - to najlepsza rekomendacja i zachęta, by ją przeczytać.

II tom sagi Anharydów

Powieść to część czterotomowej sagi, na którą składają się następujące tytuły: “Anhar”, “Alhar, syn Anhara”, “Ariel, wnuk Anhara tom 1” i “Ariel, wnuk Alhara tom 2”. Warto skompletować je wszystkie, by przeżyć wspaniałą przygodę w świecie pradawnych lasów, zamków, wulkanów, skalistych szczytów i wielkich bitew.

Więcej informacji
Nazwa TowaruAlhar, syn Anhara
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktubroszurowa
Liczba Stron336
Wymiary13.5 x 20,5
Numer EAN139788395675799
mat-idx1220762015
Nazwa WydawnictwaMałgorzata Nawrocka / Oficyna Niebieski
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe