Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny

Kolędy Świata cz.3 TGD

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
47,00 zł
Dodaj do listy życzeń

TGD po raz kolejny zabiera słuchaczy w muzyczną podróż dookoła globu. Bożonarodzeniowe melodie z Irlandii Północnej, Brazylii, Ugandy, Armenii czy Indii przeplatają się z polskimi („Dzisiaj w Betlejem”, „Jezusa narodzonego”, „Do szopy”), tworząc niezwykle barwną całość. Płytę otwiera ukraiński „Szczedryk”, czyli znana na całym świecie „Kolęda dzwonków”, a zamyka ją utwór „Ocaleni”, napisany pod wpływem dramatu dziejącego się od niemal roku w Ukrainie. Obok historii o narodzinach Chrystusa opowiadanej na wiele sposobów i w różnych językach (polski, angielski, staroormiański, igbo, punjabi) pojawia się modlitwa o pokój i ponadczasowe przesłanie: „kto ratuje jedno życie, jakby cały świat ratował”.

Płyta „Kolędy Świata 3”, podobnie jak poprzednie z tej serii, może towarzyszyć słuchaczom nie tylko na Święta, ale przez cały rok. Znajduje się na niej kilka znakomitych kompozycji amerykańskich, które dzięki polskiemu tekstowi mają szansę zadomowić się w naszej kulturze, tak jak kilka lat temu słynne „Mario, czy już wiesz?”. Za sprawą pomysłów aranżacyjnych tandemu Piotr Nazaruk – Paweł Zarecki, jak i pełnej polotu gry całego zespołu instrumentalnego, tradycyjne kolędy znajdujące się na tym albumie brzmią bardzo atrakcyjnie i współcześnie. Wyjątkowym atrybutem tego projektu jest brzmienie zespołu wokalnego, który poruszając się swobodnie w różnych stylach muzycznych, wyśpiewuje modlitewne refreny z niezwykłym „żarem”.

W tym kolędowaniu na 100 głosów chórowi i solistom TGD towarzyszą znakomici goście:

Ania Karwan, Kuba Badach i Mateusz Ziółko oraz dzieci z warszawskiej Szkółki TGD. Płyta ma podwójnie świąteczny charakter, ponieważ zespół TGD obchodzi w tym roku swoje 40 urodziny.

Lista utworów:

 1. Szczedryk
 2. Mówią ludzie/ Dzisiaj w Betlejem
 3. Zostań
 4. Charni chey pyar aa gya/ Jezusa narodzonego
 5. Światłość świata
 6. Upon a Winter’s Night/ Do szopy
 7. Chi na anyi
 8. Królu mój/ Wszystko Tobie
 9. Mizerna cicha
 10. Dobryj weczir Tobi/ Kef Kef
 11. Zamieszkaj tu
 12. Niebo wykrzykuj
 13. Pan z nami
 14. Peace on Earth
 15. Ocaleni
Więcej informacji
Nazwa TowaruKolędy Świata cz.3 TGD
Typ ProduktuCD
Format zapisuMP3
Numer EAN135905279531109
mat-idx1260586013
Nazwa WydawnictwaTGD
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe

Inni klienci oglądali również