Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
W magazynie

E-book. Program nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach

Nowy „Program nauczania religii rzymskokatolickiej” został zatwierdzony 19 września 2018 r. Program do każdej klasy zawiera wskazania do realizacji programu, a każdy etap edukacyjny zakończony jest uwagami o współpracy z rodziną i parafią.

Gwarancja jakości
29,95 zł
Darmowy fragment do pobrania
Wersja EPUB

Dodaj do listy życzeń

Obejrzyj prezentację programu

Zajrzyj do srodka ksiazki

Nowy Program nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach został zatwierdzony przez Komisję Wychowania Katolickiego KEP 19 września 2018 r. Dokument jest zgodny z założeniami zawartymi w Podstawie programowej katechezy Kościoła katolickiego w Polsce zatwierdzonej 8 czerwca 2018 r. Program uwzględnia zmiany wprowadzone w związku z reformą systemu oświaty.
Etapy edukacyjne zostały przygotowane z podziałem na poziomy nauczania i działy. Każdy dział zawiera: cele katechetyczne, treści nauczania, wymagania szczegółowe, postawy, które nie podlegają ocenie szkolnej, oraz korelację z edukacją szkolną.
Program do każdej klasy zawiera także wskazania do realizacji programu, a każdy etap edukacyjny zakończony jest uwagami o współpracy z rodziną i parafią.

Książka w wersji elektronicznej. Dla wszystkich ceniących wygodę, niewielkie gabaryty i dostępność w każdej chwili. E-book to wygoda użytkowania. Wystarczy, że masz telefon, czytnik lub komputer.

Więcej informacji
Nazwa TowaruE-book. Program nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach
Typ ProduktuE-book
Numer ISBN978-83-8131-050-5
mat-idx1330110195
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Nasze hity sprzedażowe