Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt niedostępny

Biblia "z rybką" - oprawa skóra naturalna z suwakiem, czarna, z paginatorami

ST i NT z przypisami
Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
220,00 zł

Najnowsze tłumaczenie

To wydanie Pisma Świętego zawiera pełen tekst Starego i Nowego Testamentu w najnowszym tłumaczeniu z języków oryginalnych.

Wygodne pomoce

Wydanie wzbogacono o pomoce, które pomogą Ci lepiej zrozumieć Słowo Boże - dwa kolorowe dodatki z wprowadzeniem w lekturę Biblii i atlasem biblijnym, wskazówki, jak czytać i modlić się słowem Bożym, a także plan lektury Biblii w 365 dni, pozwalający na zaplanowanie przeczytania Pisma Świętego w ciągu roku. Biblia zawiera 1400 stron i dodatkowo 64 strony kolorowych wkładek.

Łatwa interpretacja

Twórcy nowego przekładu Pisma Świętego zadbali o to, aby tekst był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego. W przypisach i komentarzach nie znajdziesz specjalistycznego języka teologicznego - wszystko po to, aby tekst był jak najbardziej przystępny dla czytelnika.

Przejrzysty układ graficzny

Układ graficzny Pisma Świętego jest nowoczesny i przejrzysty, abyś mógł sprawnie i wygodnie z niego korzystać. Dla jeszcze większej czytelności, wykorzystano druk 2-kolorowy.

12 lat pracy specjalistów

Opracowanie nowego tłumaczenia z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego trwało 12 lat. W projekcie wzięło udział ok. 90 osób - biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców i innych. Nowe tłumaczenie wzbogaca różnorodność dostępnych przykładów, co pozwala zrozumieć Pismo Święte z różnych perspektyw.

Czarna, skórzana oprawa na suwak ze złoceniami

Pismo Święte oprawiono w skórzane etui na suwak, zapewniające doskonałą ochronę przed zabrudzeniami, uszkodzeniami i wilgocią. Czarny kolor pięknie kontrastuje ze złoceniami, dzięki czemu to wydanie prezentuje się szczególnie elegancko. Poręczny format w połączeniu z praktyczną oprawą czyni je doskonałym wyborem na każdą podróż. Dodatek w postaci paginatorów ułatwia wyszukiwanie fragmentów.

Więcej informacji
Nazwa TowaruBiblia "z rybką" - oprawa skóra naturalna z suwakiem, czarna, z paginatorami
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktuskóra naturalna z suwakiem
Liczba Stron1504
Numer EAN135907564031462
mat-idx1320200336
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe