Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska

Karta Dużej Rodziny

Edycja Świętego Pawła jest partnerem ogólnopolskiego programu rabatów w ramach Karty Dużej Rodziny.

Jeśli są Państwo uprawnionymi posiadaczami Karty Dużej Rodziny, wtedy w naszej Księgarni internetowej www.edycja.pl otrzymają Państwo 10% rabatu na cały asortyment, za wyjątkiem artykułów będących w promocji lub na wyprzedaży.

Aby skorzystać z uprawnień, prosimy o przysłanie do nas e-maila na adres ksiegarnia@edycja.pl, wpisując w nim: swoje imię, nazwisko, nr karty oraz adres mailowy, na który prześlemy unikalny kod rabatowy do stałego korzystania ze zniżek w naszej Księgarni internetowej.

Życzymy udanych zakupów!

Wysyłając do nas e-mail, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Edycję Świętego Pawła z siedzibą w Częstochowie (42-221), ul. Świętego Pawła 13/15 (Administratora Danych), aby nawiązać kontakt w celu skorzystania z rabatów w Księgarni internetowej edycja.pl, przewidzianym dla Karty Dużej Rodziny.

Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, jak również cofnięcia zgody na ich dalsze przetwarzanie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do nawiązania kontaktu.

Przetwarzania danych dokonuje się na podstawie przepisów Rozporządzenia 679/2016 (RODO), jak również krajowych przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.