Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska

Zamówienia indywidualne

  1. Podstawą przyjęcia zamówienia i wysyłki jest właściwie wypełniony i wysłany formularz zamówienia - czyli wysłany do nas Koszyk z wypełnionym formularzem, zawierającym niezbędne dane o adresie dostawy, płatnościach, sposobie przesłania paczki.

  2. Należność za złożone zamówienie może zostać uregulowana za zaliczeniem pocztowym lub w formie przedpłaty: przelewem tradycyjnym lub on-line za pośrednictwem serwisu TPay (w tym również kartą płatniczą).

  3. W przypadku braku możliwości wysłania pełnego zamówienia, realizujemy je tylko w zakresie posiadanego asortymentu. W tym przypadku Klient zostanie powiadomiony mailowo lub telefonicznie. 

Zamówienia dokonywane przez firmy lub instytucje

  1. W wypadku zamówień dokonywanych przez firmy lub instytucje, mogą one składać zamówienia w Księgarni internetowej edycja.pl jedynie na własny użytek.

  2. W tym wypadku prosimy o podanie dokładnego adresu oraz numeru NIP.

  3. Wysyłka realizowana jest po otrzymaniu potwierdzenia (odpowiedź na e-mail).

  4. Firmy, księgarnie lub hurtownie, które chcą dokonać zakupu produktów w Edycji Świętego Pawła do dalszej odsprzedaży, powinny składać zamówienia poprzez B2B serwis ehurtownia.edycja.com.pl lub bezpośrednio w naszym Centrum Logistycznym we Wrzosowej
    (adres: 42-263 Wrzosowa, ul. Hutnicza 46, tel. +48.34.370.83.50, e-mail: clwrzosowa@edycja.com.pl). 

Zamówiony towar wysyłamy w dniu złożenia zamówienia lub dnia następnego (oprócz sobót i niedziel).
Doliczając czas dostawy, przesyłka powinna zostać dostarczona w ciągu 7 dni roboczych.