Nagrody Feniks 2024 przyznane!

11 kwietnia, podczas oficjalnego otwarcia Targów Wydawców Katolickich w Warszawie, ogłoszono wyniki konkursu o Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2024. Wśród laureatów nie zabrakło Edycji Świętego Pawła.

Edycja Świętego Pawła uhonorowana nagrodą FENIKS 2024

W tym roku przypada 27. edycja konkursu o Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. To jedyna ogólnopolska nagroda przyznawana publikacjom o tematyce religijnej i katolickiej. Tym razem w 11 kategoriach konkursowych wyróżniono najbardziej wartościowe pozycje zrealizowane i wydane w 2023 roku.
W ramach tegorocznego konkursu Edycja Świętego Pawła otrzymała:
• Nagrodę Feniks 2024 w KATEGORII: „Duchowość / świadectwo” za publikację „O więcej niż życie” - wyjątkową biografię Doktor Wandy Półtawskiej, ukazującą fascynującą historię współpracy niezwykłego lekarza z działaniem Bożej Opatrzności w służbie Polsce i Kościołowi.
• Wyróżnienie Feniks 2024 w KATEGORII: „Literacka” za książkę „Dom” autorstwa ks. Arkadiusza Paśnika.
• Wyróżnienie Feniks 2024 w KATEGORII: „Książka dla dzieci i młodzieży” za publikację „Katechizm młodego detektywa” autorstwa Sophie de Mullenheim oraz Sophie Chaussade.
To ogromna radość dla naszego wydawnictwa! Cieszymy się, że nasze publikacje i tym razem zdobyły uznanie Kapituły Nagrody i spotkały się z życzliwym odbiorem w środowisku wydawniczym. To dla nas dodatkowa motywacja i mobilizacja, by dalej tworzyć i promować wartościowe treści naszym czytelnikom. Finałowa gala Nagrody FENIKS 2024 odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia 2024.