Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny
Ocena:
100% of 100

Pismo Św. ST i NT (duży format, twarda oprawa - skóra brązowa, etui, paginatory)

Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
595,00 zł
Dodaj do listy życzeń

Najnowszy przekład

Pismo Święte z komentarzem opracowane przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła stworzono tak, aby jak najlepiej oddać po polsku sens oryginalnego tekstu biblijnego. Zostało zredagowane z maksymalną wiernością oryginalnemu tekstowi, z uwzględnieniem współczesnych badań nad Pismem Świętym.

Wygodne pomoce

Nowy przekład Pisma Świętego zawiera liczne komentarze, przypisy, wprowadzenia do poszczególnych ksiąg, teksty paralelne, tablice chronologiczne, mapy, a także słownik terminów biblijnych. Te pomoce pomogą Ci zrozumieć tekst biblijny, a także dostrzec główne myśli i przesłanie w nim zawarte.

Łatwa interpretacja

Twórcy nowego przekładu Pisma Świętego zadbali o to, aby tekst był zgodny z zasadami współczesnego literackiego języka polskiego. W przypisach i komentarzach nie znajdziesz specjalistycznego języka teologicznego - wszystko po to, aby tekst był jak najbardziej przystępny dla czytelnika.

Przejrzysty układ graficzny

Układ graficzny Pisma Świętego jest nowoczesny i przejrzysty, abyś mógł sprawniej i wygodniej z niego korzystać. Przypisy oraz odnośniki do innych miejsc w Biblii umieszczono na marginesach stron. Abyś szybko znalazł wybrane miejsce w Piśmie świętym, w dolnych rogach stron zamieszczono skrócone nazwy ksiąg wraz z zakresami tekstu biblijnego.

12 lat pracy specjalistów

Opracowanie nowego tłumaczenia z języków: hebrajskiego, aramejskiego i greckiego trwało 12 lat. W projekcie wzięło udział ok. 90 osób - biblistów, redaktorów, polonistów, językoznawców i innych. Nowe tłumaczenie wzbogaca różnorodność dostępnych przykładów, co pozwala zrozumieć Pismo Święte z różnych perspektyw.

Wydanie dopracowane w każdym calu

To wydanie Pisma Świętego spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Świetnie sprawdzi się na prezent, np. z okazji rocznicy święceń kapłańskich. Oprawa z litej skóry to eleganckie i trwałe rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się pięknym Pismem Świętym w niezmienionym stanie nawet po wielu latach. Uroku dodają mu stylowe, subtelne złocenia. Wymiary 16 cm x 22 cm oraz czcionka 10,5 pkt sprawiają, że Pismo jest wygodne w użytkowaniu i przejrzyste.

Dodatkowym atutem tego wydania jest etui, które ochroni Pismo Święte przed uszkodzeniami i idealnie wyznaczy mu miejsce na półce w Twojej biblioteczne. Aby korzystanie z Pisma Świętego było jeszcze wygodniejsze, wzbogacono je o paginatory - specjalne zakładki na marginesach, ułatwiające indeksowanie.

Więcej informacji
Nazwa TowaruPismo Św. ST i NT (duży format, twarda oprawa - skóra brązowa, etui, paginatory)
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktutwarda skóra naturalna z etui
Liczba Stron2784
Wymiary16,00 x 22,00
Numer ISBN978-83-7424-974-4
Numer EAN139788374249744
mat-idx1320200214
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe