Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
Produkt dostępny

Komentarz do Pierwszego Listu św. Pawła do Koryntian

Biblia Ojców. Tom V
Wysyłka do 48 h
Gwarancja jakości
49,95 zł
Dodaj do listy życzeń

Komentarz Cyryla Aleksandryjskiego

Chcesz nauczyć się i doświadczyć, jak po mistrzowsku można aktualizować biblijne przesłanie? Sięgnij po komentarz Cyryla Aleksandryjskiego do Pierwszego Listu Apostoła Pawła do Koryntian - dzieło o niezwykle zróżnicowanej treści, będące doskonałą kopalnią wiedzy dla każdego.

Piąty tom z serii “Biblia Ojców”

Niniejszy komentarz to kolejny tom z serii wydawniczej “Biblia Ojców”. Zawiera ona przykłady biblijnych homilii, kazań i komentarzy ojców Kościoła, a także najwcześniejszych pisarzy kościelnych. Z jej pomocą masz szansę poznać klimat myślowy bliski apostołom, a także poczuć świeżość samych początków i pierwszych wspólnot Kościoła.

Pierwsze polskie tłumaczenie

W książce znajdziesz pierwsze polskie tłumaczenie komentarza Cyryla do Pierwszego Listu Apostoła Pawła do Koryntian, który zachował się w greckich, syryjskich i aramejskich fragmentach. To jedna z nielicznych publikacji zajmujących się spuścizną świętego biskupa Aleksandrii na świecie.

Nie tylko dla specjalistów

Komentarz Cyryla Aleksandryjskiego to doskonała lektura zarówno dla duszpasterzy i teologów, jak i dla każdego, kto pragnie poznać teksty, które przyczyniły się do powstania i rozwoju kultury chrześcijańskiej.

Seria wydawnicza "Biblia Ojców" pod redakcją ks. prof. Antoniego Paciorka otrzymała Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2023 w kategorii: „Seria wydawnicza/dzieła zebrane”

Więcej informacji
Nazwa TowaruKomentarz do Pierwszego Listu św. Pawła do Koryntian
Seria WydawniczaBiblia Ojców
Typ ProduktuKsiążka
Oprawa produktubroszurowa
Liczba Stron264
Wymiary14,50 x 20,50
Numer ISBN978-83-8131-393-3
Numer EAN139788381313933
mat-idx1320103034
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena

Nasze hity sprzedażowe