Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29 lub 605 313 543,Nasze aplikacje:Pismo Święte z komentarzem Nowenna Pompejańska
W magazynie

E-book. Tajemnice egzorcysty

Szczera rozmowa Elisabetty Fezzi z najbardziej znanym egzorcystą świata. Przybliża postać i życie tego niezwykłego człowieka, zakonnika, stanowi pomoc duchową. Książkę ubogacają świadectwa osób z najbliższego otoczenia ks. Amortha.

Gwarancja jakości
24,95 zł
Darmowy fragment do pobrania
Wersja EPUB

Dodaj do listy życzeń

Zajrzyj do środka książki

Książka przybliża postać i życie wyjątkowego człowieka ks. Gabriele Amortha. Człowieka, który zapisał się złotymi zgłoskami, jeśli chodzi o uświadomienie, jak ważna, potrzebna i odpowiedzialna jest w dzisiejszym świecie, w którym Szatan coraz śmielej sobie poczyna, funkcja egzorcysty.
Oprócz wspomnień z pierwszej ręki, czyli od samego ks. Gabriele, dowiemy się z niej, jak najbardziej znanego egzorcystę świata zapamiętali i co mu zawdzięczają najbliżsi mu ludzie: o. Stanislao, Rosa, jego asystentka, Fausto ? lekarz, a także pauliści, księża Stefano i Marcello. To właśnie forma świadectwa czyni tę pozycję wyjątkową. Po raz pierwszy bowiem ks. Amortha widzimy oczami innych ludzi.
To bardzo szczery, więcej ? intymny wywiad, ocierający się o biografię, a tym samym bardzo wciągający. W tym tkwi siła tej pozycji.

Książka w wersji elektronicznej. Dla wszystkich ceniących wygodę, niewielkie gabaryty i dostępność w każdej chwili. E-book to wygoda użytkowania. Wystarczy, że masz telefon, czytnik lub komputer.

Więcej informacji
Nazwa TowaruE-book. Tajemnice egzorcysty
Typ ProduktuE-book
Numer EAN139788381310284
mat-idx1330110163
Nazwa WydawnictwaEdycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Nasze hity sprzedażowe