Skontaktuj się z nami : 34 372 34 29  lub  605 313 543

W magazynie
Ocena:
0 % of 100

E-book. Oczy anioła

Opowieść o życiu i miłości dwojga młodych ludzi, odważnie stawiających czoła złu i czuwających nad nimi aniołach. Shannon Dittemore stworzyła intrygującą fabułę, z humorem i fascynującą bohaterką.

Gwarancja jakości
24,95 zł

Zaplanuj z nami rok 2022 -
Wpisz kod: KALENDARZ

kalendarze_baner_pl_desktop
kalendarze_baner_pl_mobile
Darmowy fragment do pobrania
Wersja EPUB
Wersja MOBI

Nasze hity sprzedażowe

Ewangelia 2022 - mały format, oprawa broszurowa
12,00 zł
Ona zraniona
29,95 zł
Image test
29,95 zł
Pismo Św. ST i NT (standard format, twarda oprawa)
99,00 zł

Zajrzyj do srodka ksiazki

Opcje zakupowe
Dodaj do listy życzeń
Młoda dziewczyna Brielle wyjeżdża do dużego miasta, aby realizować swoje marzenia, ale zamiast tego, przeżywa tam tragedię. Wraca więc do rodzinnego, podrzędnego Stratus, w stanie Oregon. Po powrocie nie może się uporać z poczuciem żalu i winyú a także z niewiarygodnym, odrętwiającym zimnem, od którego nie może się uwolnić.
Jake mieszka w miasteczku od niedawna, jest nowym uczniem w szkole i chłopakiem z sąsiedztwa. Ma gorące dłonie i niewiarygodny dar, z powodu którego jest w ogromnym niebezpieczeństwie.
Połączy ich coś więcej niż losú W otaczającym ich cieniu czai się potężne zło, ukryte pod osłoną codzienności. Nad nimi czuwają dwa anioły, niepewne tego, co może się wydarzyć. A piękno, jakiego dotychczas nie widzieli, wzywa ich, aby włączyli się do walki w świecie, w którym wszystkie ludzkie wybory mają swój początek.
To królestwo, które widzą tylko anioły, demonyú i Brielle.

Książka Oczy anioła ma wszystko, czego szukam w powieści ? wspaniałą prozę, fascynującą bohaterkę, humor i intrygującą fabułę ? oraz dwie rzeczy, o których odnalezieniu marzę ? przyzwolenie na słabość i obietnicę nadziei.
Myra McEntire, autorka powieści Hourglass.

SHANNON DITTEMORE to córka pastora, żona i młoda matka. Mąż Shannon jest również pastorem. Autorka ukończyła Portland Bible College. W życiu łączy bujną wyobraźnię i zamiłowanie do prawdy. Pracuje w Portland Bible College, przygotowuje przedstawienia z miejscowymi grupami teatralnymi oraz angażuje się w duszpasterstwo młodszej i starszej młodzieży. W swoim domu w Północnej Karolinie wyobraża sobie rzeczy niewidzialne dla oka i wychowuje dwójkę dzieci. Oczy anioła to jej debiut literacki i pierwsza część trylogii o świecie Nadziemia, gdzie toczy się walka dobra ze złem.

Książka w wersji elektronicznej. Dla wszystkich ceniących wygodę, niewielkie gabaryty i dostępność w każdej chwili. E-book to wygoda użytkowania. Wystarczy, że masz telefon, czytnik lub komputer.

Więcej informacji
Etykieta promocyjna Nie
Nowy Nie
Zapowiedzi Nie
Nazwa Towaru E-book. Oczy anioła
Typ Produktu E-book
Numer ISBN 978-83-7797-382-0
mat-idx 1330110108
Nazwa Wydawnictwa Edycja Świętego Pawła
Napisz własną recenzję
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
 1. Ocena:
  0%
  Oczy anioła
  29,95 zł
 2. Ocena:
  0%
  E-book. Ocalić miłość
  29,95 zł